Regionalny Informator Internetowy Stargardu

Przejdź:  

Wybierz dział tematyczny:
  Wyszukaj na forum:
 Temat: WSC Direct

Pracowałam tam przez chwilę porażka nowa firma a szefostwo nie ma pojęcia co robią jakoś oraz standardy pracy na bardzo niskim poziomie przerwy najlepiej jeść i pracować bo trzeba robić upały ponad 40stopni a nikt nie zaproponuję dodatkowej przerwy wypłata niby do 10 ja jej w terminie nie dostałam jak rozmawiałam z innymi osobami to nikt jej terminowo nie otrzymał.oferuje pierw umowę zlecenie na 2tygodnie później umowa o pracę jawne kłamstwo na zlecenie robisz aż może da normalną umowę jeśli ktoś chce się szarpać to polecam ja osobiście jestem zawiedzona

.... (94.254.133..) 20:02 31.08.2018
L.p.
Opinia
Autor
Data
1

Z firma WSC Direct nie mialem do czynienia, wiec nie bede wypowiadal sie na temat tej firmy. Wspomniala Panii jednak o szefostwie. Z jednym z szefow tj. z glownym udzialowcem i czlonkiem zarzadu WSC Direct ze Stargardu ( Carlo Coppoolse ) wspolpracowalem przez kilka lat. Wspolpraca zakonczyla sie tak, ze owy "Pan" nie zaplacil mi za 27 faktur. Nie raczyl nawet odpowiedziec na wezwania moich prawnikow. Sprawa w tej chwilii jest w sadzie w Amsterdamie. Spolka, ktora jest mi winna pieniadze to World Sports Company B.V. worldsportscompany.com

qwert
(109.173.217..)
15:26
13.09.2018
2

będem walczył o druga Japoniem o demonKRANCJE i wolność o wolna i DEMNON-kreatyczna Polskie eeeeeeeeeeeeeeeee @@@@@ ,,,no ji *** WYWALCZYŁEMMMMMMMMM

re-PLEY
(178.235.182..)
17:08
13.09.2018
3

A to ci od szycia szalikow, należy takie firmy piętnować, dosc wyzysku, zakladow pracy jest duzo. A jak wspomnial QWERT widac ze godni zaufania nie sa

POMPOTIREL
(94.42.184..)
13:58
14.09.2018
4

Proszę uważać na tą firmę nie są wypłacalni dużo też się nasłuchałam od kobiet które pracują obok w szwalni że nie płaci wogole albo wypłaty się nie zgadzają. Firma bez zaplecza gotówkowego każdy miesiąc to stres czy będzie wypłata. Proszę uważać na ogłoszenia na olx i innych portalach jak będzie oferował pracę gdyż można się narobić za darmo a klęska tej firmy wisi w powietrzu

Taja
(94.254.131..)
18:02
20.09.2018
Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
Opinia:
Autor:
Przepisz kod:

Copyright © 2001 - 2018   Regionalny Informator Internetowy   rii.pl