Regionalny Informator Internetowy Stargardu

Przejdź:  

Wybierz dział tematyczny:
  Wyszukaj na forum:
 Temat: Tramwaj wodny nad Miedwie.

Podobno kilka lat temu rozważano przekopanie kanału z Miedwia do Stargardu i uruchomienie tramwaju wodnego. Po drodze miały być dwie śluzy.Fajnie byłoby zamiast cisnąć się w autobusie popłynąć sobie statkiem wycieczkowym. Może ktoś wie coś na ten temat.

Maryś (81.190.39..) 21:17 05.06.2018
L.p.
Opinia
Autor
Data
1

Co za durne babsko...

Pisda
(157.25.152..)
21:36
05.06.2018
2

Tak kajakiem od Bramy portowej rzeką Do Zalewu, a z zalewu Rzeką Płonią do Miedwia. Osoby mające certyfikat od Ojca Dyrektora będą miały 5% zniżki.

wiosło
(37.47.155..)
21:48
05.06.2018
3

I tyle w tym temacie hahaha

Donia
(94.254.128..)
02:19
06.06.2018
4

a pod Lipnikiem będzie się przepływać podziemnym kanałem gdzie będzie grasował wielki wytresowany wąż, jako atrakcja turystyczna dla Marysi , Matrysiu podziel się tym co bierzesz bo to fajne....

Ajhelbaum
(83.11.227..)
10:48
06.06.2018
5

myślisz ,że to będzie wąż?ja się boję że to będzie potwór z Loch Ness:))

Loch Ness
(81.190.37..)
12:31
06.06.2018
6

To będzie potwór z Miedwio Ness :)

Indi
(188.47.115..)
16:11
06.06.2018
7

Ale wiecie ludzie że gdyby taki kanał był to Stargard ta wiocha totalna by zyskała walor turystyczny 1 stopnia? Bo obecnie nie ma żadnego potencjału turystycznego w dzisiejszych czasach.

Matamia
(94.254.132..)
12:40
07.06.2018
8

ooo wypuścili *** z klatki....żenulki

tanik
(83.11.88..)
13:06
07.06.2018
9

To całkiem ciekawy pomysł. Uważam, że ten kanał odpowiadałby żywotnym potrzebom naszego całego społeczeństwa. To byłby kanał na skale naszych możliwości. Tym kanałem otworzylibyśmy oczy niedowiarkom. Patrzcie, powiedzielibyśmy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo.

Miś
(81.190.39..)
14:17
07.06.2018
10

Tak dobrze to skomentowałeś, dodatkowo tyko przez osobistą wrażliwość i skromność nie napisałeś, że co 150 m powinien być przystanek i na modły i na ploteczki i na podziwianie słomianych kukieł Misi, Kotów i innych stworów. Tak byśmy uzyskali wkład {+} do wspaniałej wizji naszych włodarzy. Dodatkowo byłby to tramwaj wodny ciągniony przez miejscowe rasowe i dodatnie osły. Byłby to i piękny widok i doskonały nawóz. Głosujmy na osły, a zaczną rosnąć osty i będzie i rodzinnie i swojsko i sam Ojciec Dyrektor pochwali.

wiosło II
(37.47.185..)
21:23
07.06.2018
11

Hahahaha rypłam aż jak to przeczytałam xD Ludzie to jednak mają zmartwienia... Ja tutaj się martwię pracą, a ktoś się martwi tramwajem duchem z Miedwia do Stargardu :o Kurde może od razu turbo rakieta z Stargardu do Witkowa?:D

haha
(89.229.102..)
13:42
08.06.2018
12

W sumie niezła oferta do programu wyborczego Zająca. On lubi plany, projekty, a później i tak nigdy nic z tego nie wychodzi. Czy radni miejscy zgłosili do prokuratury niegospodarność w związku z przetargami m.in. na gloriettę i rondo? Takich przewalonych inwestycji w Stargardzie jest dużo więcej, ale nasi radni są bezradni...My tez będziemy bezradni przy urnach jesienią i wszystkim wam podziękujemy.

vonTusk
(178.235.180..)
09:26
09.06.2018
13

Wpis 9-ty najbardziej mi się spodobał. Dziwne że ktoś poważnie zastanawiał się że coś takiego jest możliwe. Przemyśliwając ten pomysł na przemian można śmiać się i płakać.

Obiektywny
(81.190.37..)
11:26
09.06.2018
14

psvon plujesz jadem na radnych, oskarżasz władze miasta, choć nieszczęsny von-ie nie masz odwagi napisać po funkcji i nazwisku. Masz dane o przewałach to twój von-baloniku społeczny, a wręcz obywatelski obowiązek napisać DONOSa i do prokuratury i do ojca dyrektora. Za popełnione zbrodnie winnych przykładnie skażą co najmniej na dożywocie., ... Na koniec dlaczego piszesz w imieniu innych. Masz 1 (jeden) głos. A może fanie Pana Tuska sam chcesz zostać skutecznym radnym. Po wpisie uważam, że nie masz na to żadnych szans.

Foka nie
(37.47.178..)
21:30
09.06.2018
15

Foka to nie wiesz, kto jest radnym w Twoim mieście? Nie trzeba byc takim lotnym umysłem jak Ty, żeby widzieć przekręty w przetargach, ja ze swojej strony zgłosiłem przestępstwo do prokuratury, a wg Ciebie jest wszystko ok? Tych beznadziejnych ćwoków, czyli radnych bronisz? To nie mamy o czym dyskutować...

vonTusk
(178.235.180..)
22:22
09.06.2018
16

Na jakiej to przesłance oparłeś stwierdzenie, że twój oponent nie zna nazwisk radnych. Przybliż wszystkim opis przestępstw jakie zgłosiłeś do prokuratury. Skoro zgłosiłeś, a przestępcy chodzą po ulicy to by znaczyło, że tylko bieś pianę. A poza śledzeniem poczynań radnych i pisaniem zgłoszeń do prokuratury to co innego pożytecznego robisz da miasta.

też foka
(37.47.146..)
11:43
10.06.2018
17

przy dobrych wiatrach szarak zasili szeregi skazanych jeszcze przed wyborami i skończy się bajka UBeka. A co do roboty, to płacę podatki, które agenci SB ze Stargard XXI transportuja do własnej kieszeni.

vonTusk
(178.235.180..)
18:10
11.06.2018
18

Musisz i to pilnie udać się do lekarza i to nie na kolano; sprawa jest nagląca. Co to za bzdury o dobrych wiatrach, jak masz dowody do je przedstaw, przecież dajesz do zrozumienia, że jesteś mocarzem prawnym, a może jesteś nawet z sekty klepiącej formułki dla elektoratu (+) o coraz bliższym dojściu do prawdy. Zdemaskuj agentów pozbaw ich skarpetek i apanaży. Na razie jesteś wyłącznie żałosny i mały w wydalaniu niepotwierdzonych zarzutów. Naprawdę potrzebujesz słowo=trzepie i dobrego medyka i jeszcze lepszego psychologa. Radnym nie zostaniesz nigdy....

i foka
(37.47.179..)
21:41
11.06.2018
19

A taki był fajny był wątek (komiczny), do momentu wejścia na tematy polityczne. szanowni państwo forum jest podzielone tematycznie, nota bene jest i specjalny temat ''polityka''. Ta zażarta dyskusja winna toczyć się w tamtym dziale. Teraz pani Maryś ma zagwozdkę doszukując się związku do tematu przewodniego. Państwo ''foki'': wszelkie dyskusje winny zmierzać do konsensusu. Nie ma sensu prowadzić debaty gdzie argumenty oponenta są natury '' nikt mnie nie przekona że czarne jest czarne''...(bo się nie da) Szanowny panie von Tusk. Zapewne jest pan bardzo mądrym obywatelem i patriotą nie godzącym się wszelakie nie prawidłowości czynione przez wszelkich włodarzy , kasty, kliki lewicowe... ma pan prawo do wygłaszania swoich opinii jak najbardziej. Jednakże utopijna wizja transportu wodnego zwanego tramwajem wodnym , nie koreluje, a problemem agentury SB itp...

Obiektywan
(165.225.84..)
23:30
11.06.2018
20

Obiektywny Piszesz o dążeniu do konsensusu i starasz się być rozjemcą i chwała Ci za próbę. Też lubię lekkie tematy. Jednak gdy ktoś podpisujący się w taki sposób wyzywa młodego człowieka od ubeków i głosi herezje rodem z złej zmiany to foki słusznie domagają się od demagoga podania faktów. A faktów nie ma tyko obrzucanie błotem. Takich ludzi ja nie nazywam patriotami, to zwykli pieniacze przekonani, że istnieje tyko jeden kolor. Ja wolę świat kolorowy, otwarty i przyjazny. Na koniec nazywanie prezydenta miasta szarakiem to prostactwo czystej wody. Dalej zalecam zamiast tramwajem wodnym płynąć kajakiem lub przejść się spacerem.

Wiosło III
(89.229.103..)
19:40
12.06.2018
21

Wisło III: nie zrozumiałeś mojego wpisu. Podczas debaty można wyczuć oponenta. W przypadku gdy wszelkie argumentacje są bez owocne i bez celowe to nie ma sensu ciągnąć wątku, choć był by słuszny, z racji takiej, iż nic to nie da wiec nie ma się co spinać (bo jak Syzyfowi ten kamień i tak spadnie. Jak natrafisz na ścianę dalej nie pójdziesz). Pan von Tusk jest stałym bywalcem na forum, i poznałem tego pana z wcześniejszych wpisów, które są w takim samym tonie. Ma on w mojej ocenie skrajnie prawicowe poglądy-czemu dał upust. Ma do tego prawo. Do obrażania i pomówień oczywiście nikt nie ma. Jego zaangażowanie emocjonalne wskazuje, ogólna sprawiedliwość społeczno-Polska leży mu na sercu z stąd pozwoliłem sobie nazwać go patriotą, a to z kolei nie utożsamia mnie z głoszonymi poglądami tego pana. Głównie chodziło mi o to w moim wpisie: Był fajny wątek który został zaburzony nie potrzebną dyskusja. chciałem wiec wyciszyć i uspokoić tę burze tak, aby nikt nie poczuł się urażony, oraz aby samemu nie zostać wciągnęły w nie potrzebne dyskusje co jak się okazuje nie udało mi się, oraz fakt tego mojego wpisu świadczy, że poniosłem porażkę. Na zakończenie z mojej strony zamykam wątek. Pozdrawiam Foki, Wiosła, von Tuska...I Proszę na koniec do powrotu do głównego tematu. Podobno prace budowy ronda w Lipniku mają się przedłużyć z racji rozpoczęcia równoległego projektu tramwaju wodnego i inżynierowie mają problem bo woda spływa z koryta kanału tramwaju wodnego i teraz jest projekt podziemnego tunelu co by wyjaśniało fakt, iż takowe prace są nie widoczne. Cały projekt ma być finansowany z dotacji UE i w 20 % z programu tramwaj plus dla każdego miasta ;-)

Obiektywny
(165.225.84..)
01:56
13.06.2018
22

Tramwaj wodny można w okresie ogórkowy dla oszczędności wozić naczepą. Turysta a i panie miejscowe będą zadowoleni a Stargard będzie jeszcze bardziej atrakcyjny nie tylko dla fok, wiosel; ale nawet dla smerfow=smutasy.... Serdecznie pozdrawiam....

Morssss
(37.47.148..)
11:52
13.06.2018
Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
Opinia:
Autor:
Przepisz kod:

Copyright © 2001 - 2018   Regionalny Informator Internetowy   rii.pl