Regionalny Informator Internetowy Stargardu

Przejdź:  

Wybierz dział tematyczny:
  Wyszukaj na forum:
 Temat: NIE POLECANY WARSZTAT cz.II

DOPISUJAC DO POPRZEDNIEJ OPOWIESCI I ANTY REKLAMY WARSZTATU PSEUDO MECHANICZNEGO . W LISTOPADZIE PODJECHALEM DO WARSZTATU NA UL. BYDGOSKIEJ VIS A VIS ORLENU DO MECHANIKA TADEUSZA I ZAPYTALEM DLACZEGO I CO MOGE ZROBIC BY SILNIK NIE POCHLANIAL OLEJU BO NA 1000km LALEM PRAWIE LITR . PSEUDO MECHANIK POWIEDZIAL ZE TRZEBA PIERCIENIE WYMIENIC I USZCZELKE POD GLOWICA KOSZT 3500 zl . WOW TO PRZERAZILEM SIE I OPUSCILEM TEN WARSZTART KOLEGA POLECIL MI WARSZTAT NA UL GDYNSKIEJ 22 PANA PAWLA GDZIE SIE UDALEM AUTO ZOSTAWILEM NA 2 GODZINY PO DWOCH GODZINACH ODEBRALEM 100zl ZAPLACILEM OKAZALO SIE ZE TRZEBABYLO WYMIENIC JAKIS ZIMERING WIEC SAMI ROZUMIECIE 3400zl w kieszeni . wiec RAZ JESZCZE ODRADZAM JAZDE DO TEGO TADEUSZA KTORY UWAZA SIE ZA MECHANIKA A POJECIE MA TYLKO DO KROJENIA KLIENTOW . WIEC ZAMIAST SZYLDU ,,AUTO SERVICE,, KTORY MA NAD WJAZDEM POWINNO BYC NAPISANE ,,KROJCZY,, ODRADZAM TEGO PSEUDO MECHANIKA . W TAMTYM ROKU PAN MIAL REKLAME W RADIO....JESLI SZUKASZ MECHANIKA GENIUSZA PRZYJEDZ DO TADEUSZA PREDZIUTKO SMIECHU WARTE LUDZI W BUTELKE NABIJA I LUDZIE ZANIM MACIE SZUKAC WARSZTATU POPYTAJCIE POCZYTAJCIE ALE JA OD TAMTEJ PORY JEZDZE NA GDYNSKA 22 TAM MECHANICY ZNAJA SIE NA RZECZY I NAPEWNO JEST WIELE DOBRYCH WARSZTATOW ALE JA POZOSTANE JUZ PRZY TYM NA GDYNSKIEJ22 U PANA PAWLA I JEGO MECVHANIKOW

JACEK (176.11.90..) 21:33 08.03.2018
L.p.
Opinia
Autor
Data
1

Gdzie jest taka żyzna gleba, że takie buraki wyrastają. Zapoznaj się ze słownikiem, interpunkcją i Netykietą.

Paweł
(81.190.35..)
10:09
09.03.2018
Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
Opinia:
Autor:
Przepisz kod:

Copyright © 2001 - 2018   Regionalny Informator Internetowy   rii.pl