Regionalny Informator Internetowy Stargardu

Przejdź:  

Wybierz dział tematyczny:
  Wyszukaj na forum:
 Temat: Boisko na Pyrzyckim

W imieniu setek dzieci oś. Pyrzyckiego proszę Panią dyrektor SP nr 6 o polecenie założenia siatek na bramki boiska. Boisko jest pełne dzieci gdy tylko siatki są założone. dzieci o wiele chętniej wtedy grają.bo za bramkami jest pole. Co roku na jesień siatki są ściągane a zakładane póżną wiosną. Zakladane są zawsze nowe. czy po prostu nie można tych starych zostawiać na zimę jak na wszystkich orlikach. Wiadomo mi ze dzieci zbierały podpisy pod petycją aby nie sciągać siatek na zimę i petycja przez wuefistę z SP6 miała być przekazana dyrekcji szkoły. Jednak siatki zniknęły. a mamy przecież zimą czasami tak piękna wiosnę. Czasami ktoś zapomina kto jest dla kogo. a w wyborach głosowałem na Panią Dyrektor. Pisząc to boje się że zrobię niedżwiedzią przysługe i teraz to siatek nigdy nie zobaczymy. Ale pełen nadzieji pozdrawiam.

tubylec (91.204.154..) 11:06 19.03.2016
L.p.
Opinia
Autor
Data
1

Na forum takie rzeczy? Nie prościej byłoby iść do szkoły czy zadzwonić i po prostu porozmawiać? Hehe ... dobre sobie. Kilka lat temu tak zrobiłem i reakcja była natychmiastowa. Poza tym to, że siatki są ściągane to dobrze. Raz że się niszczą, dwa że jak są siatki to są dzieci, a zimą jak to zimą - jest ślisko. Kto potem będzie odpowiadał za połamane nogi? A Orliki to zupełnie inna bajka ... są z całodziennym nadzorem, więc gdy nie ma dobrych warunków to są zamykane, a jak na Pyrzyckim zamknąć? Pomyśl trochę ... to nie złośliwość a odpowiedzialność.

mieszkanie
(94.229.210..)
11:35
19.03.2016
2

Siatki są z tworzywa sztucznego i się nie niszczą, poza tym sa zakladane nowe co roku i tak. Jak jest ślisko albo śnieg to nikt nie gra. Przy Gimnazjum nr 3 jest boisko z siatkami caly rok bo ludzie poprosili dyrekcję, aby ich nie ściągać a po poludniu i w wekendy nie ma zadnego nadzoru a boisko jest zawsze zajęte. Z Pyrzyckiego mlodziez tez tam jezdzi grac ale jak myslalem troska ponad wszystko. Place zabaw nie są zamykane na zimę. A forum jest od tego aby pisać. I kimkolwiek mieszkanie jesteś przestań klamać ze gdziekolwiek dzwoniles . Załózcie te glupie siatki a boisko juz teraz będzie pełne szcześliwych dzieciaków.

tubylec
(91.204.154..)
12:31
19.03.2016
3

Dzwoniłem i siatki jeszcze tego samego dnia wisiały - nie mam powodu kłamać :) po drugie wiem, że siatki się niszczą :) po trzecie zamiast tu takie uwagi zgłaszać to idź do dyr, jak zrobili to w Gim 3 :) po czwarte cieszcie się, że w ogóle siatki macie, bo są boiska, że ich nie ma, albo wołają o pomstę do nieba :) Pozdrawiam :)

mieszkanie
(94.229.210..)
14:16
19.03.2016
4

Ale co z tego ze się niszczą jak co roku są zawieszane i tak nowe. To te stare nie mogą sobie wisieć przez zimę ? Te siatki i te boisko są nasze , z naszych podatków i cieszymy sie bardzo że je mamy. A ciebie mieszkanie najbardziej w całej sprawie boli to że została poruszona na forum. Sygnalizowane to było wielokrotnie. Pozdrawiam :)

tubylec
(91.204.154..)
14:34
19.03.2016
5

sprawy załatwiane przez forum gratuluje...

(91.226.236..)
10:30
20.03.2016
6

Bosh, problemy pierwszego swiata. W czym tak bardzo przeszkadza brak siatek? I akurat uwierze, ze dzieciom tak bardzo zalezy, pewnie jakieś mamusie robią afere.

blondie
(79.173.58..)
19:56
23.03.2016
7

Dzieci proszą o te siateczki. Juz nie ma sniego. Obiecują ze będą uwazac i się nie połamią.

tubylec
(91.204.154..)
14:52
04.04.2016
8

wydaje mi sie ze najlepiej pogadac z dyrektorka...chociaz ona nie interesuje sie zbytnio tym co sie dookola dzieje...a na pania wuefistke bym raczej nie liczyl...predzej na pana od w-f-u

ja
(213.169.126..)
01:55
17.04.2016
9

Ja mysle ze dobrze ze siatki zostaly sciagniete, zima + wilgoc + mroz = po siatce, ale teraz trzeba je powiesic na nowo, kto przejdzie sie do szkoly poprosic?

amatorpilk
(95.160.155..)
10:56
17.04.2016
10

Ludzie czy Wy czytacie siebie nawzajem? Nie jestem z tego osiedla, nie znam terenu, ale kilka razy zostało napisane, że co roku nowe siatki są. I co to za argument, że się niszczą? To tak, jakby kupić dziecku zabawkę, ale jej nie dać, bo się zniszczy. A czasem o wiele lepiej załatwić coś na forum, żeby nie narażać się na nieprzyjemności ze strony osób, które chce się o coś poprosić. I może ktoś bardziej śmiały ten pomysł podchwyci. Życzcie sobie dobrze, pomagajcie sobie a wszystkim będzie się lepiej żyło. Ciał.

ojdanadana
(31.61.136..)
14:05
17.04.2016
11

Ad. 8 jak się nie interesuje. Co cztery lata się interesuje, jak się wybory do rad wszelakich zbliżają.

hi hi
(83.17.236..)
09:19
18.04.2016
Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
Opinia:
Autor:
Przepisz kod:

Copyright © 2001 - 2018   Regionalny Informator Internetowy   rii.pl