Regionalny Informator Internetowy Stargardu

Przejdź:  

reklama
  Wybierz dział tematyczny:
  Wyszukaj na forum:
 Temat: kino SCK

Wytłumaczcie mi proszę, dlaczego w tym nieszczęsnym stargardzkim kinie wszystkie filmy dla dzieci są ostatnio 3D???? Większość znanych mi dzieci, moje również, wcale nie ma ochoty na siedzenie przez całą bajkę w mało wygodnych okularach. Przez to przestaliśmy chodzić do kina, a jak już młody się uprze, trzeba jechać do Heliosa. A potem piszą, że kino w ZST nie jest gorsze... Jest, bo woli zedrzeć za bilety na 3D, niż dać przynajmniej możliwość wyboru. Żenada :(

jas (193.106.155..) 10:48 01.04.2015
L.p.
Opinia
Autor
Data
1

Brak słów na nasze kino !!! Grają same denne filmy których nikt nie jest zainteresowany !!! Trzeba jeździć do Heliosa aby oglądnąć fajną premierę !!!! Skoro ich nie stać na kupno filmów lepiej zlikwidować to kino ! Wstyd Stargardzkie Kino !!!!!! WSTYD !!!!!!! Porażka !

glizda
(81.190.37..)
13:46
27.07.2016
2

dokładnie zamiast obniżyć ceny i reklamować kina to kierowniczka i dyrektor ma w d....i tak maja taka samą wypłatę a na remont wydali miliony i po co?a co do 3d to w tych okularach nie da się oglądać obraz rozmazany ja już dawno tu nie chodzę wolę do outletu przynajmniej wygodnie siedzę i oglądam co chcę a nie to co muszę zamknąć to kino bo to patologia.

kinomaniak
(94.254.161..)
14:38
27.07.2016
3

Tygodniami ten sam repertuar, strona internetowa mało czytelna. Chwała Bogu, jeszcze w sezonie w DKF na coś dobrego się trafi. A marnotrawiony jest potencjał tak wspaniałego obiektu. Jedyna atrakcja, to okresowo darmowe jabłka :-)

Widz
(79.184.150..)
23:16
27.07.2016
4

Często jak idę na film to do Heliosa. No właśnie z tych wszystkich powodów co opisali przedmówcy. Nie lubię oglądać filmów w 3D (wyjątek bajki animowane) Dodatkowo to drożej, i tu sądzę tkwi istota. Kino chce zarobić , repertuar kiepski to kombinują na podniesieniu cen. Pamętam jak było kino INA, to były leprze czasy

Kinoman
(89.229.96..)
11:49
28.07.2016
5

Naucz się pisać po polsku!

Ajhel Baum
(83.11.183..)
09:41
29.07.2016
Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
Opinia: