Regionalny Informator Internetowy Stargardu Szczecińskiego

Przejdź:  

Wybierz dział tematyczny:
  Wyszukaj na forum:
 Temat: POSZUKIWANIA

Szukam ekipy budowlanej do postawienia domu. Sprawdziłam już kilka ekip w Stargardzie tych najwiekszych, powiem wam że nie chcę tu rzucać nazwiskami ale większość to cwaniaki i krętacze.Dowiaduję się takich rzeczy że aż nie mogę uwierzyć że można tak oszukiwać ludzi. A może jestem zbyt dociekliwa bo rozmawiam też z pracownikami i ludzmi którzy u nich tez budowali, ale taka jestem że muszę wszystko wiedzieć:) I nie pozwolę żeby ktoś się dorabiał moim kosztem. Stawiam teraz na budowanie systemem gospodarczym,będę bardzo wścibska i pilnującą wszystkiego:)Powiedzcie czym mam się kierować i na co zwracać szczególną uwagę przy rozmowie z wykonawcą. Mam jeszcze kilka umówionych spotkań.

muratorka (78.159.93..) 14:22 15.07.2009
L.p.
Opinia
Autor
Data
1

Sprawdz kapital firmy, czesto jest tak ze firma nic nie posiada, rok temu zostala otworzona przez goscia nie majacego pojeci o budowlance i jakos sobie prosperuje. Tobie * projekt, idziesz do sadu po odszkodowanie, a pozniej nic nie bedziesz mogla wyegzekwowac.

amigo
(83.9.118..)
22:52
15.07.2009
2

zgadzam się z muratorką. Pilnuj wszystkich i wszytkiego, drąż tematy, dociekaj, sprawdzaj. Na wszystko mniej umowy, podkładki i wogóle przy odbiorach poszczególnych etapów szukaj błędów, nigdy nie płac zaliczek. Po wykonaniu np fundamentów nie płać (zapłać część, a jak ci ściany zewnetrzne postawią to zapłać całość za fundamenty. Ja przeszłam drogę przez męke z tymi pożal się Boże "fachowcami", oszołaomami i cwaniaczkami. Stawiając drugi dom będę mądrzejsza. Dokumentuj - fotografuj, nagrywaj każdy etap prac (u mnie rure kanalizacyjna położyli ze spadkiem... ale w innym kierunku!!!!) musieli kuć beton B20! co za partacze! Podstawa to dobry kierownik budowy! którego też trzeba pilnować. Ciężką kase my płacimy i musimy wymagać! służę doświadczeniem i poradą - ja juz mieszkam i poprawiam usterki.

Tola
(80.72.197..)
11:23
16.07.2009
3

Ja tez niedlugo zabieram się za budowę. Podpisalam umowę z firmą "Szubert". Kierowałam się opinią znajomych, którzy również korzystali z ich usług. Domki są świetne i profesjonalnie wykonane. Pracownicy znają się na rzeczy, doradzą i wybierają najlepsze rozwiązania. Możesz zadzwonić do szefa, spytać, porozmawiać. 506 181 030

thalia
(89.229.100..)
13:49
16.07.2009
4

Dzięki wielkie za porady. Dzisiaj odpadły mi kolejne 2 firmy. Jedna stanowczo za droga bo 40.000 za dom w stanie surowym to lekkie przegięcie i do tego lekceważący stosunek do mnie jako kobiety która na niczym się niby nie zna hehe, a ja teorię to mam w małym palcu nie na darmo zwę się "muratorka". A druga ekipa odpadła po mojej niespodziewanej inspekcji na ich budowie, bowiem panowie byli leciutko nawiani a to u mnie dyskwalifikacja natychmiastowa! Próbuję dalej...

muratorka
(78.159.93..)
18:51
16.07.2009
5

Za duzo babo muratorow sie naczytalas i w pale Ci sie poprzewracalo!!!

mechanik
(88.156.149..)
02:52
17.07.2009
6

Nie raz widzialem jak nie mezczyzna tylko kobieta * z muratorem po budowie i struga tak doswiadczona ekspertke jak debil z TVN Turbo z programu ToolBox.Hahahahaha tak badz dociekliwa moze za 10.000zl jakas firma postawi Ci dom,ociepli rozprowadzi wszystkie instalacje i jeszcze przez rok trawnik bedzie Ci kosic wokol chatki bo tak w muratorze napisali.Stuknieta idiotka!!!

mechanik
(88.156.149..)
02:58
17.07.2009
7

40tyś zł za dom w stanie surowym-pytanie stan otwart czy zamkniety i jaka wielkosc a zwłaszcza,fundamety jakie głębokie bo to napedza koszty?-własnie ukończyłam budowę (w lutym) i ja moge cos powiedzieć o budowie ,teorii i praktyce -bo nic tak nie uczy jak własna budowa i moge powiedzieć że miałam super ekipe-i też przeprowadzałam casting wykonawców.jedno mogę powiedzieć jesli ktos zaczyna budowę i myśli zamknąć ją w kwocie 250tyś to moze się rozczrować.Moja ekipe mogę każdemu śmiało polecić

Beata
(83.16.227..)
09:17
17.07.2009
8

Baba czy chłop to nie ma znaczenia. Najważniejsza jest wiedza i ta teoretyczna i ta praktyczna. Ja jako kobieta byłam "zieloniutka - teoretyczka" rozpoczynajac bydowę i nieźle na tym straciłam. Teraz jestem bogatsza o zdobyte doświadczenia. Nigdy nie będziesz miała idealnego stanu budowy zawsze będą wychodziły usterki (mniejsze bądź większe) a 40 tysięcy za stan surowy (bez dachu oczywiście) uważam że jest dobrą ceną. Ja płaciłam 60 tysięcy za 160 metrowy domek + koszt robocizny dachu 25 tysiecy-razem 85 tysięcy stan surowy.Zgadzam się z Beata - zapomnij o kwocie 250 tyś na zamknięcie budowy - stanu surowego zamknietego.Nie zapominaj o kosztach związanych z grzewoaniem domku - naprawdę polecam pompe ciepła.

TOLA
(80.72.197..)
11:06
17.07.2009
9

Hej, hej "mechanik" hamuj trochę...ja nikogo tutaj nie wyzywam i nie zyczę sobie aby ktokolwiek mi ubliżał. Czyzbys był budowlańcem? Bowiem dostrzegam często niechęć w taj branzy do kobiet inwestorów:) Za domek 120 metrow z poddaszem uzytkowym dosyc prosty w konstrukcji 40.000 bez dachu to naprawdę za duzo. Wyceny są rózne ale mieszczą się od 25.000 do 32.000. Na dom mam przeznaczone 400.000 i mam nadzieje że się zmieszczę...aż się boję. Beata kto ci budował?

muratorka
(78.159.93..)
12:14
17.07.2009
10

A do "Szuberta" dzwoniłaś? Jak chcesz podam Ci namiary na kilka domków które zrobili.. zawsze fajniej obejrzeć efekty pracy u innych

thalia
(89.229.100..)
19:27
17.07.2009
11

Moim zdaniem obojętnie kogo weźmiesz to i tak będziesz niezadowolona. Jasno wynika to z twoich postów tzw. samosprawdzająca się przypowieść. Ja miałam inne podejście a przez to mniej problemów i stresów koszt zgodnie z umowom.Domek wybudowany .Powodzenia.

Jaka
(77.114.187..)
14:34
18.07.2009
12

Thalia z Szubertem rozmawiałam już wcześniej ale nie zdecydowałam się. CHYBA jednak znalazłam ekipę która mi odpowiada, byłam dziś na spotkaniu, posprawdzałam już domy które budowali. Podoba mi się że szef pracuje z pracownikami i pilnuje wszystkiego a nie jak w innych firmach pracownicy sami sobie i robią co chcą. Kierownik tez ich chwali. Cena znośna, więc podpiszę chyba z nimi umowę, bo rzeczywiście jak będę tak szukac i wybrzydzac to nikogo nie znajdę. Ale będę musiała na nich troche poczekać. No i postaram się trochę przystopować i nie wyrywać się za bardzo ze swoimi muratorskimi nowinkami, bo rzeczywiście nie zawsze ta teoria idzie w parze z praktyką, ale tyle firm przebadałam i przemęczyłam i nikt niestety nie umiał mi tego wytłumaczyć tak jak trzeba...az do dziś. Ale pilnować i tak będę! Dzięki za rady napewno mi się przydadzą. Pozdrawiam:)

muratorka
(78.159.93..)
19:28
18.07.2009
13

Myślę że jeśli się ma dobrego wykonawcę i kierownika to nie ma co sprawdzać.W trakcie mojej budowy nie sprawdzałem za bardzo bo i tak się nie znam.Zaufałem mojemu wykonawcy a był nim wspomniany tutaj pan Szubert kierownikiem był pan Sąsara.Umowę z wykonawcą podpisałem na robociznę i materiał.Nie musiałem biegać za materiałem za koparką szalunkami wszystko zapewniała firma , a ja mogłem zająć się swoją pracą.

ralfi
(83.21.183..)
23:19
20.07.2009
14

Pan Jan But z Marianowa postawil 3/4 os.pyrzyckiego i nadal dziala pelna geba na Stargardzie. polecam

gregor
(83.21.222..)
15:45
22.07.2009
15

muartorka nie mam budowy bez alkicholu, zapomnij o tym, zreszta co ty możesz wiedziec o budowie, chyba tyle co z podrecznika chyba ze skonczyłas politechnike

xyz
(83.168.88..)
18:37
24.07.2009
16

Przyznałam się bez bicia że posiadam wiedzę teoretyczną wyłącznie, bo przecież to raczej nie mozliwe jest żeby wątła kobiecinka miała pojęcie o ciężkiej pracy murarza. A właśnie że ta ekipa którą sobie zaklepałam, nie pije alkoholu w czasie pracy, mam to potwierdzone u kilku wcześniejszych zleceniodawców i kierownika. Dostałam tylko wytyczne żeby zrobić wiechę na koniec:) Jestem bardzo optymistycznie nastawiona i nie moge się doczekać rozpoczęcia budowy

muratorka
(78.159.93..)
00:50
25.07.2009
17

Hej muratorka. Ja też zaczynam niedługo budowę i mam podobne podejście do sprawy. Jaką wybrałaś ekipę? Ja też szukam...

Kaśka
(81.190.35..)
13:46
31.07.2009
18

mi budował pan But z marianowa i naprawdę sobię chwale,nie zajmowałam sie bieganiem i szukaniem materiałów,ekipa sprawdzona i polecana ja moge to też potwierdzić,a "wiecha" to tak naprawdę poczatek budowy-tej drogiej :)-ale co moge Ci poradzic to nie oszczędzaj na dachu(pokrycie i ocieplenie)oknach,hydraulice i ociepleniu na zewnatrz.Wiesz kupuja materiały napewno wybudujesz taniej niż ja ale na to trzeba mieć czas ja nie mogłam sobie na to pozwolić bo budowałam się sama.Buduując pierwszy dom zawsze zrobi sie jakieś błędy to nie uniknione, jak to mówią "pierwszy budujesz dla wroga,drugi na zarobek a trzeci dla siebie":) czego sobie i tobie nie życzę- powodzenia i wytrwałości

Beata
(94.254.245..)
19:21
03.08.2009
19

Cieszę się że nie tylko ja mam takie podejscie do budowy. Kasia od razu mi razniej. U mnie będzie budował p. Zbyszek Krężel tel. 507686657 Materiały to nie jest taki problem, wybrałam sobie hurtownie, negocjuję wszystkie ceny(naprawdę warto!) i materiały mam na telefon. Jest dużo taniej. Wiem że ekipy budujące z materiałem mają ten zysk który negocjuja dla siebie. A po co mam komus dawac jak ja to mogę zaoszczędzic. Dziekuje Beata za rady, napewno wprowadze je w życie baby budowniczej:) Pozdrawiam

muratorka
(78.159.93..)
10:21
04.08.2009
20

Nie będziesz żałowała muratorka. U mnie też budował p. Zbyszek i jestem bardzo zadowolony

inwestor
(89.228.245..)
18:23
22.08.2009
21

WIELU FORUMOWICZOW TO WULGARNE KMIOTY !!! JEZELI NIE UMIEJA PISAC KULTURALNIE NIECH NIE PISZA

WIKI
(84.114.50..)
18:27
25.08.2009
22

Do muratorki , właśnie zaczynam budowę, chętnie bym się z Panią skontaktowała, mam wiele pytań, jeśli byłaby Pani tak miła to proszę o kontakt na maila budowa@poczta.onet.pl

Anka
(81.190.38..)
20:00
16.09.2009
23

nie wiem czy gratulować czy współczuć znanm tych fachowców bo miałem z nimi do czynienia, nie jest tak pięknie - trzeba uważać bo wynoszą z budowy materiały. I proszę uwierzyć nie są wcale super fachowcami. Napewno obowiazkowo umowa na wykonawstwo i szczegółowo z okresleniem terminów- bo z dotrzymywaniem terminów to kiepiesko .A na koniec nie spoufalać się z szefem tej firmy- plociur że głowa boli

były klien
(217.98.12..)
13:50
20.10.2009
24

Muratorka co słychac u ciebie? Podaj mi swoje namiary jak mozesz bo chcialabym sie popytac ciebie o sprawy zwiazane z budowa

kaska
(81.190.82..)
17:50
21.11.2009
25

Witam po dłuższej przerwie:) Więc u mnie stoi już mój wymarzony dom w stanie surowym. Na wiosnę zaczynam dalej...przy okazji proszę o namiary na SPRAWDZONYCH elektryków, hydraulików, tynkarzy, będą następne castingi:) Ekipa murarzy i cieśli u mnie sprawiła się doskonale:) Kaska z przyjemnością podzielę się z Tobą swoimi doświadczeniami: sylwia-nowak331@wp.pl

muratorka
(78.159.93..)
11:34
24.11.2009
26

Witam, a możesz podac co to jest za ekipa?

Alex
(83.168.111..)
08:10
26.11.2009
27

POLECAM FIRME BUDOWLANA A.COKAN

SABINA
(81.190.39..)
20:33
29.11.2009
28

jeżeli chodzi o instalacje elektryczne polecam firmę lightmaster. bardzo profesjonalne podejście kontakt znajdziesz na stronie www.lightmaster.pl

Zbychuinwe
(77.252.231..)
02:40
02.06.2010
29

Szuberta nie polecam robi nie solidnie, mam przykre doświadzcenie z tą ekipą, osobiście nie polecam.

Jan
(83.13.52..)
13:56
26.10.2010
30

Witam mój dom budował Pan Szubert.Jestem budowlańcem pracującym przy dużych konstrukcjach w Niemczech.Będąc dociekliwym i chcąc zostawić budowanie domu pod moją nieobecność firmie budowlanej zrobiłem bardzo duży rekonesans wśród wykonawców.Wybrałem dwie firmy które budują najwięcej domków w Stargardzie.Zdecydowałem się na Firmę Szubert Obejrzałem kilkanaście domów wykonanych przez Pana Szuberta,rozmawiałem też z właścicielami tych domów.Nie usłyszałem złego słowa na wykonawcę wręcz odwrotnie.Będąc na wyjeżdzie mój dom został wybudowany .Co dwa tygodnie byłem na miejscu.Firma pełen profesjonalizm kompletne zaplecze sprzętowe polecam w 100%.Pozdrowienia i miłego budowania

Ryszard P.
(188.146.3..)
14:35
26.10.2010
31

Jestem tynkarzem.Pracuje w firmie wykonującej tynki wew.maszynowe.Zawsze cieszymy się kiedy dostajemy dom do roboty po szubercie.Ściany i stropy eleganckie równe a nie jak po innych pseudo fachowcach stargardzkich.Jan Wiadomo że szubert buduje najwięcej domków w mieście a to Dzięki Jakości wykonania.Konkurencja?

darek tynk
(79.191.70..)
23:05
26.10.2010
32

MURATORKA jak chcesz aby postawili chate za 10.000pln to chyba pomylilas kraje, bo tu nie sa Chiny ze za dolara *. jak chcesz miec porzadnie zrobione to plac , a nie placz! wielcy znawcy pod krawatem. najlepiej abyśmy za 5 zl robili od metra.

POjechani
(77.253.147..)
08:00
31.10.2010
33

muratorka napisz do tych co wypuszczają to czasopismo które czytasz oni na pewno ci postawia chatę jak opisują za 3x większą kwotę proste... kurfa żenada jak takie babki widzę, gówno się znają a tyle wymagają...

powazny
(81.190.37..)
16:34
31.10.2010
34

O widzę że temat ożył...A panowie czego się mnie czepiają? Budowlańcy zapewne...:)Moja chata stoi jak malowana, wybudowana bez problemów i dzięki moim zapędom muratorskim ;) obyło się bez zgrzytów i stanowczo taniej. Nigdy nawet nie wspomniałam o tym żeby mi ktoś budował za 10.000 więc nie rozumiem twoich wywodów "POjechani". Troszkę się już znam na budowie, wielu forumowiczom udzieliłam rad z których skorzystali i mi podziękowali. A wymagać zawsze będę od każdego fachowca, bo mu płacę grubą kasę i ma być zrobione dobrze i bez dyskusji...I to radzę każdemu: pilnować i wymagać!

muratorka
(193.106.155..)
19:24
31.10.2010
35

i tak trzymac !! placi i wymaga! a temat stary jak swiat, tylko z roznica,, tynki maszynowe i inne gotowe to nie to samo co kielnia rzucane" ;) pozdrawiam. muratorka ;*

POjechani
(213.238.96..)
01:24
01.11.2010
36

urzedasy tez dostaja gruba kase na dodatek nasza i co mamy? to co widza bide z nedza to samo z innymi za panstwowe... "troszke sie juz nam na budowie" haha a czy ty kiedys mialas cegle i kielnie w rece? albo ubrudzilas sie od kleju badz pianki? nie wiec sie nie znasz popatrzec z boku jak robia i poczytac to kazdy umie ale znac sie to trzeba popraktykowac troche

powazny
(81.190.37..)
16:54
01.11.2010
37

Oj "powazny" widziałeś kiedyś babę z cegłą i kielnią stojącą na murach? Ja nie...:)))Chociaż miałam przyjemność oglądać panią która murowała ogrodzenie z klinkieru. Wrażenia bardzo pozytywne. Może się zdziwisz ale malowanie było moją działką, także bynajmniej farbą to byłam ubrudzona:))) Nie myśl sobie że jestem jakąś paniusią, wiem co znaczy praca fizyczna i być może dlatego jestem taka wymagająca;) "POjechani" ja wybrałam tynki rzucane kielnią, co prawda dłużej trwała praca ale jestem zadowolona z efektu. Od początku wiedziałam że takie tynki będą w moim domu:)Słuchałam opinii wielu osób w każdej kwestii i wybierałam opcje które będą dla mnie w przyszłości lepsze. Pozdrawiam.

muratorka
(193.106.155..)
20:17
01.11.2010
38

Jak tak czytam muratorkę to płakać mi się chcę kobietko puchu marny-jestem małym bobem budowniczym i z całym szacunkiem muratorka-te opcje i opinie które wybrałaś w przyszłości będą za przeproszeniem gówno warte!!! Technologia w budownictwie idzie dzisiaj w zawrotnym tempie i dzisiaj to co Ci ktoś doradza albo poleca-jutro jest już nic nie warte(biorac pod uwagę całokształt wykonanych prac)Prawda jest taka że nic nie jest wieczne i dzisiaj myślisz że masz pieknie zrobioną robotę -bo nowe- a jutro poprosisz fachowca bo stwierdzisz że tamci poprzedni nie do końca sie starali i zawsze mogli lepiej wykonać to co wykonali!! Jak sama twierdzisz doradców jest wielu i zawsze znajdzie sie ktoś mądry , który skrytykuje wykonanie czegoś tam !!Poza tym najgorszym rodzajem inwestora bądz zleceniodawcy jet taki człowiek, który jeszcze przed wykonaniem określonej pracy już liczy ile będzie to go kosztować,postanawiając ,,dopilnować,,ciężko wydawanych pieniążków, bo przecież nikt nie chce być oszukiwany w jakikolwiek sposób!!A gdzie droga muratorko zaufanie do fachowca,gdzie docenienie fachowości, gdzie myśl owysiłku jaki ktoś musiałwłożyć w wykonaną pracę, gdzie docenienie czasu który ktoś Tobie sprzedaje wykonując zlecenie? Gdzie jeszcze raz pytam ? Pierdoły droga pani tu wypisujesz,pomalowac to i mój syn 13 letni potrafi, pod warunkiem że tata dobrze położy mu tynk cienowarstwowy ,i zrobi to lepiej niż Ty!!Rada na przyszłość droga pani- chcesz mieć zrobione coś naprawdę dobrze-wybieraj ludzi z doświadczeniem i nie stój nad głową jak robią ,bo jak nie patrzysz budawlańcy robią psikusy upierdliwym inwestorom o czym być może niedługo będziesz miała okazję się przekonać!!A tak kończąc temat jak pojawią się problemy wszelakiej natury zawsze możesz się ze mną skontaktowac!!Poprawie, wyremontuje ,wykończę! Hehehehehe! Pod warunkiem że pochwalisz się tutaj na forum ile jesteś w stanie zapłacić dobremu staremu fachowcowi!! Hheheehhe ! Pozdrawiam muratorka i życze miej lektury budowlanej ,a więcej romansideł typu Harlekin!

markonissi
(213.238.107..)
02:54
02.11.2010
39

A wniosek z tej ciekawej lektury jeden zazdrość, zazdrość i jeszcze raz zazdrośc a ponadto nasza najciekawsza cecha wyszukiwanie niedociagnięć zamiast chawalenia za dobrze preprowadzona prace, remont itp. Mimo że jestem tyko żoną budowlańca z wyższym wykształceniem śmiem twierdzić,że dom muratorki postoi wiele lat. Tak jak stoją domy budowane z setki lat temu z materiałów nie spełniających dzisiejszych norm

rosa
(80.51.178..)
12:14
19.11.2010
40

do rosa-meritum sprawy nie jest to czy dom muratorki postoi wiele lat ale jej podejście do ciężko pracującego człowieka !!! Bez różnicy czy jest to cwaniak udający dobrego fachowca , czy fachowiec który niejednego cwaniaka w swoim życiu widział!!Droga roso przecież od razu widać że muratorka to cwaniara, egoistka i dusigrosz!!!Liczy gdzie może zaoszczędzić na jednostce ludzkiej , chwaląc się wątpliwą wiedzą na tematy o których nie ma ,,zielonego,, pojęcia!Jeżeli chce zaoszczędzić swoje ciężko zapracowane pieniądze , niech robi to w składach budowlanych i sklepach!! To świadczy o jej intelekcie i szacunku do człowieka. Przykład - muratorka kupuje w składzie budowlanym glazurę za przykładowo 50 zł/m2 i już w chwili zakupu kombinuje ile będzie musiała zapłacić glazurnikowi za położenie takiej glazury !!Rozumiesz rosa o czym piszę? Im większa cena zakupu materiału tym mniejsza cena za robociznę !! tok jej myślenia jest taki- pocisnę pana trochę od glazury , pochwalę się że wiem dużo na temat sztuki układania kafelków , pan się wystraszy, zniży cenę i zrobi dokładnie i pięknie , w sumie będę do przodu .A domy budowane setki lat temu stoją , bo to RĘCZNA robota droga roso, z RĘCZNIE wypalanych cegieł ,RĘCZNIE mieszanej zaprawy w ściśle określonych proporcjach, wykonane RĘKĄ prawdziwego fachowca!!pozdrawiam :)

markonissi
(77.253.128..)
17:29
19.11.2010
41

Markonissi mam wrażenie że to właśnie Ty jesteś cwaniakiem , który ma zbyt wysokie mniemanie o sobie. Doskonale wykorzystujesz ten wątek do zrobienia sobie reklamy. Ja takich cwaniaczków wyczuwam na kilometr. Dla Twojej wiadomości na składach budowlanych zaoszczędziłam kolosalne dla mnie pieniądze. Fachowców miałam dobrych, sprawdzonych i z polecenia co oznacza że nie zatrudniałam pierwszych, lepszych lapsów co robią za parę groszy. A potargować można się zawsze, nikt mi tego nie zabroni! Glazurnikowi płaciłam 45zł za m2 i mam pięknie położoną glazurę i terakotę z wszelkimi bajerami jakie sobie wymyśliłam. I proszę Cię przestań mnie w końcu obrażać, bo to świadczy o Twoim wątpliwym intelekcie , a w szczególności także o braku szacunku dla drugiego człowieka. Widać właśnie jak ty traktujesz swoich inwestorów, którzy dają Ci pracę.

muratorka
(193.106.155..)
20:54
19.11.2010
42

ZABOLAŁO muratorko!!!!! Hehehehhehe i oto chodzi!!! Patrz jak czuja się ci wszyscy , którzy czują się osaczeni , cokolwiek to znaczy !!!!Reklamy nie potrzebuję droga Pani, nigdy też nie mam poczucia że ktoś mnie oszukuje , a wiesz dlaczego ? BO omijam szerokim łukiem takie osoby jak TY !! Inwestora zawsze szanuję , jeżeli już podejmę zlecenie stracę , a wykonam dokładnie i należycie !! tak pracuje się na reputację droga pani!!!A tak z ciekawości , gdzie znalazłaś glazurnika za 45 zł/m2 ? Bez obrazy , ten Pan musiał naprawdę wiele umieć skoro taką cenę ustalił!!! wielki szacunek dla niego !! A może pomyliło coś się droga Pani , i kupowałaś glazurę za 45 zł/m2 a nie płaciłaś za robociznę??? Hehehehheh .Sprowokowałaś temat dyskusji sztuki budowlanej , podejścia do siły roboczej , kwestii finansowania przedsięwzięcia jakim jest niewątpliwie duża inwestycja stawiając dom . Argumenty czysto merytoryczne w/w tematów stoją u Pani na naprawdę niskim i żałosnym poziomie!! Nie zabiera się głosu szanowna Pani na tematy o których nie ma się pojęcia!! To nazywa się intelekt i kultura osobista!! Kończąc , nie tylko Pani tutaj na forum próbuje pokazać , że jest przebojowa i żaden laps Panią nie oszuka! Heheheh . Tak naprawdę to właśnie takie osoby jak Pani , przez swoje dyskusje pokazują swoją prawdziwa naturę i obnażają małostkowość ludzką. Natomiastmój głos w tej dyskusji , to nic innego jak odzwierciedlenie frustracji wielu ciężko pracujących budowlańców na takie podejście inwestorów jak Pani. Pozdrawiam

markonissi
(87.205.237..)
09:40
20.11.2010
43

po dłuższej analizie tego co się tu wypisuje **markonissi** ma rację i jestem w 100 % tego pewien heee... **muratorka** to hahment jakich mało i wychodzi na to że slizga się tylko na tym jak tanim kosztem wykończyć dom którego jeszcze nie skończyła byłem tego świadkiem bo jej mąż proponował mi bezpośrednią pracę dla nich bo doszli do wniosku że mój szef za dużo woła

EHHH....
(89.228.244..)
23:07
15.03.2011
44

Chyba Ci się pomyliło mój drogi EHHH... W moim pięknie wykończonym domku już dawno mieszkam. A z moim małżonkiem z pewnością nie miałeś przyjemności rozmawiać, ponieważ to ja zajmowałam się załatwianiem wszelkich spraw z budową. Przestań więc bezczelnie kłamać!

muratorka
(193.106.155..)
18:19
16.03.2011
45

hehe mialem podobna sytuacje ale nie wiem czy to pisze odoba z ktora wspolpracowalem i czy wlasnie u tej kobiety hehe ale nie wypowiadam sie na temat takich inwestorow bo to normalnie zenada az wstyd hehe pozdrawiam serdecznie tych Panstwo moze kiedys zawitaja na tym forum i przeczytaja tego posta

PAN X
(77.253.28..)
22:15
16.03.2011
46

Odnośnie firmy Szubert nie jest tak kolorowo terminy to porażka .Ciągłe dzwonienie i przypominanie że to tamto wiem to z praktyki.Niesłowność ,bajery .Na początku było ok ale im bliżej do ukończenia to porażka.

katanga
(178.42.130..)
09:20
29.03.2011
47

Zgadzam się sie z wypowiedzią nr.42 Budowlańcy niedługo będą budować za darmo wszystkim nowobogackim Sami będą mieszkać w Kartonach .

Wiktor
(89.229.102..)
21:28
29.03.2011
48

Nasz dom budowała firma Pana Szuberta.Serdecznie polecamy

Limetka
(89.229.105..)
18:28
04.04.2011
49

hej muratorka a można by obejerzeć ten twój pięknie wykończony domek choćby z zewnątrz a moze zaprosisz mnie do srodka

Ola
(188.116.33..)
10:56
19.04.2011
50

Nasz dom również budowała firma Pana Szuberta i radzę trzymać się od niej z daleka jeśli chcecie mieć dobrze zrobiony dom.

junior
(89.229.98..)
22:20
21.04.2011
51

PAN Szubert to już się chyba za bardzo dorobił i ma po prostu gdzieś wszystkich...Takie moje prywatne spostrzeżenie

zenuś
(89.229.97..)
18:24
24.04.2011
52

Kiedy robiliśmy wycenę naszego domu rozmawialiśmy z czterema firmami.Każdy wykonawca zamiast zachwalić swoje usługi to pierwsze co robił to jechał po panu Szubercie.Zdecydowaliśmy sie jednak na tą firmę poniewaz wiele osób nam polecało Szuberta. junior i zenuś trzeba zakasać rękawy i do pracy a nie pluć na innych.Polecamy Szuberta !

Kacha
(79.186.192..)
00:22
25.04.2011
53

juz byscie w swieta chociasz sie nie przescigali ktory to z was lepszy. Życzę dobrego dyngusa wszystkim nowobogackim

zenada
(94.23.58..)
08:11
25.04.2011
54

Szubert jest niesolidny, spapra tylko budynek, jak chcecie mieć dobrze zbudowany dom to tylko nie szubert

Kuba
(89.77.40..)
14:41
31.05.2011
55

Firma która buduje kilkadzisiąt domów w roku jest niesolidna? To skąd te zlecenia? Dobrze że kierowaliśmy się opinią ludzi którym budowała ta firma,Na tych opiniach skorzystaliśmy i mamy piękny dom ,którym się cieszymy.Inaczej moglibyśmy trafić na pana Kubę i kto wie jakby to się skończyło.Pozdrowienia dla normalnych użytkowników forum.

Kacha
(79.186.190..)
22:54
31.05.2011
56

Wlasnie tez jestem na etapie wybierania firmy budowlanej. Myslalem o Szubercie. Czy istnieje mozliwosc obejzenia jakis domow jego wykonawstwa ? Najlepiej budowy do A do Z.

Ruper
(79.251.80..)
12:17
04.06.2011
57

mi i koleżnce budował A. Cokan , jesteśmy zadowoleni, szybko , dobra cena z upustem na materialy, szubert o 16 tyś byl drozszy w swojej ofercie a u kolezanki o 20 tys, a to duzo za duzo

monia
(89.228.244..)
10:28
19.05.2012
58

zgadzam sie z przedmówczynią, ten sam dom , z tych samych materiałów według przedstawionego projektu w firmie Szubert był o 22 tyś drozszy

pipi
(89.228.244..)
10:31
19.05.2012
59

Ostrzegam wszystkich przed firmą Szubert. Mam bardzo złe doświadczenia z budowy domu. Nie mogę się doprosić dokończenia budowy, właściciel coś obiecuje a później nie odbiera telefonów, nie oddzwania. Co chwila wychodzą jakieś usterki.

artur
(82.160.157..)
23:12
27.08.2012
60

Budowa domu i wybór wykonawcy to temat rzeka. Przykład z mojego podwórka. Szwagier próbował budować tanio. Sam kupował materiały, latał po hurtowniach, załatwiał dostawy od bloczków po poziomicę dla "fachowców". Na mury kto inny, na dach kto inny, na tynki jeszce inny wykonawca.Miało być tanio. Budowaliśmy dwa identyczne domy. Nie mam tyle czasu co szwagier więc podpisałem umowę z jedną z firm stargardzkich (nie wymienię którą, żeby nie było, że jakaś samoreklama jakiejś firmy tutaj). Faktycznie na starcie jak porównywaliśmy moją umowę z na całość z materiałami wykonawcy to było w porównaniu z szacunkami szwagra ,drożej o 30 tys. (budowa dotyczyła 2 takich samych domów 220 m2). Ja miałem umowę, tzw harmonogram rzeczowo-finansowy. Płaciłem tylko wtedy gdy zakończono prace zgodnie z harmonogramem. Mam gwarancję na 5 lat - na PIŚMIE !!!. Budowy zaczęliśmy razem. Podsumowanie. Moja trwała 6 m-cy do stanu tzw deweloperskiego. Firma zrobiła wszystko: mury, dach, przyłącza, inst el i wod-kan, tynki, ocieplenie (bez wykończenia wnętrz). Ja już mieszkam :-). Szwagier - NIE :-(. Do dnia dzisiejszego budowa kosztowała go już 33 tys !!!!! drożej niż mnie. Płacił "fachowcom" co tydzień. Po wprowadzeniu był problem u mnie z ciepłą wodą. Firma pojawiła się błyskawicznie tego samego dnia, a ich serwisant był kompletnie wyposażony w części do kotła i sprzęt. Szwagier ma przeciek z dachu przy kominie od wiosny. Nie może się doprosić do dzisiaj usunięcia usterki. Reasumując: Na własnym przykładzie zdecydowanie nie polecam podejmowania się budowy we współpracy z róznymi fachowcami, firemkami i małymi rzemieślnikami. Chocby dlatego, że nie będzie ich stać na ponoszenie kosztów usuwania usterek. Zapewniam wszystkich którzy czytają ten tekst, że usterki u każdego wystąpią różne , ale na 100% wystąpią. Z rodzinnego doświadczenia polecam zdecydowanie rozwiązanie w postaci kompleksowej umowy z poważną firmą bo wbrew pozorom wychodzi taniej. No i bez problemów i angażowania czasu. Na koniec podpowiedź dla zainteresowanych. Ciekawi kto robił? Nie napiszę, ale mogę napisać czyje oferty rozpatrywałem. Firma Dziemidowicz na ul. Podleśnej, Firma Sanit na Bema, Zakład Budowlany Mociak na Podleśnej, Zakład Budowlany Gołębiowski Z Pyrzyc. No i tak na marginesie. Przy rozpatrywaniu ofert uważnie czytać, pytać i jeszcze raz pytać. Nie dać się oczarowac pierwszą ofertą z najniższą ceną bo diabeł tkwi w szczegółach.

budowałem
(79.186.2..)
22:48
28.08.2012
61

Nie budujcie u Szuberta, Ostrzegam - robi "na sztukę", o ile robi, bo doprosić się nie można.

zawiedzony
(94.40.26..)
18:59
16.10.2012
62

www.dachystargard.pl

dachystarg
(5.173.190..)
19:45
19.10.2012
63

ja jestem osobą pracującą w wykańczaniu domów,powiem ze na dień dzisiejszy to Szubert bije wszystkich na glowę.Ma biuro masę sprzętu oraz flotę ludzi,naprawde dobrych-tynkarzy,regipsiarzy itp.Myśle ze te negatywne wpisy pod jego adresem to zazdrosc konkurencji,ilsc budów ile prowadzi świadczy o jego profesjonaliżmie,ja polecam Szuberta

obserwator
(178.182.102..)
00:28
23.11.2012
64

No dziwne jakbyś nie polecał gościa dzięki któremu masz robotę. Nie jesteś obiektywny ale każdy ma prawo do wypowiedzi

robert
(83.8.55..)
21:10
23.11.2012
65

Witam Ja buduje z Szubertem i jakos nie mam zadnych problemow. Wszystko idzie wedlug planu,kontakt bardzo dobry.A co do jakosci wypowiem sie jak skonczy.

Andrzej
(188.29.31..)
14:40
05.02.2013
66

a co powiecie o p. Adamie Kogucie ?

inwestor
(37.109.121..)
20:25
28.02.2013
67

kogut do kurnika

rigi
(89.229.100..)
18:31
22.08.2013
68

CHESZ DOBRZE ALE NIE TANIO? URB SWIERKOWSKI, TANIEJ- PIWOWARCZYK, JESZCZE TANIEJ KISIEL. KAZDY Z NICH TO FACHOWIEC Z WIELOLETNIM STAZEM, WIDZIALEM WIELE ICH DOMOW JAK KTOS JEST UPIERDLIWY TO I NA LYSEGO GRZEBIEN ZNAJDZIE. POZDRAWIAM

adamo'$
(109.243.186..)
23:56
22.08.2013
69

obserwator, chyba cos cienko obserwujesz, a te odszkodowanie 0,5mln co musial zaplacic bo siper... robote to co - niby solidny buyahahah, znam jego pracownikow, chyba polowa z AA jest

kris
(31.175.114..)
23:59
22.08.2013
70

A ja słyszałem że Piwowarczyk splajtował. Nie poszło mu...?

(83.11.102..)
19:41
23.08.2013
Dodawanie opinii:
Opinia:
Autor:
Przepisz kod:

Copyright © 2001 - 2014   Regionalny Informator Internetowy   rii.pl